Mezinárodní přeprava

Provádíme komplexní dopravní a spediční služby v oblasti silniční mezinárodní silniční dopravy. Provoz všech vozidel je řízen zkušenými dispečery s dlouholetou praxí. Vlastní dopravní kapacita společnosti zahrnuje 36 vozových jednotek. Přeprava je prováděna v plachtových a chladírenských návěsech.

Disponujeme moderním vozovým parkem s průměrným stářím vozidel 1,5 roku. Vozidla splňují nejpřísnější emisní normy převážně Euro 6. Jsou vybaveny GPS systémem s on-line sledováním což spolu s dalšími komunikačními nástroji umožňuje bezprostřední sledování a informování online o stavu přepravy. Pro přepravy využíváme nadstandardně vybavená vozidla, tak aby byl co nejvíce splněn komfort a potřeby řidičů při řízení a odpočinku ve vozidle a převážený náklad byl s nejvyšším možným komfortem a bezpečností a v nezměněné kvalitě přepraven k zákazníkovi.

Servis vozidel a sjednané plné servisní smlouvy na vozidla, nám umožňují okamžitě reagovat i na drobné závady a vyskytnuté nesrovnalosti a není taky ovlivněn harmonogram přeprav. Všechny přepravy i vozové jednotky jsou v nejvyšší možné míře pojištěny a jsou tak kryty případné následky nahodilých událostí.